ETİM MÜHENDİSLİK

Usemek Group üyesi olan Etim Mühendislik 1989 yılında bir grup mühendis tarafından kuruldu. Endüstriyel tesislerin kuruluş aşamasında enerji nakil hatları, OG trafo merkezleri, AG-OG anahtar teslimi komple elektrifikasyon tesisleri kurmuş sonraki yıllarda, alışveriş ve iş merkezleri, yaşam alanları, medikal tesisler, otel tatil köyü, kojenerasyon, hidrolik, termik, enerji üretim santralleri gibi çok çeşitli işler ile mühendislik, tasarım, teknolojik montaj faaliyetleri ile gelişmekte ve deneyimlerini genç mühendis kadrosuna aktararak sürdürmeyi hedeflemektedir.

sensual hair bob wet and wavy hair with closure hair extensions uk quad weft hair extensions uk types of hair weaves and their names remy hair extensions toni " guy illuminating hair perfume review russian slavic hair suppliers hair extensions uk wedding hair extensions before and after xpression braiding hair colours real hair wigs

Şimdilerde, bir çok yurt içi ve yurt dışı projede, uyumlu işbilir titiz çalışması ile, müşterilerine ve destek verdiği şirketlere haklı bir güven duygusu yaşatmaktadır.

Kadromuz :

Şirketimiz kurucu, ortak ve diğer kadrolardaki yönetici, mühendis ve diğer çalışanlarımız yılların getirdiği bir deneyime sahiptir. Yenilikçi, araştırıcı, paylaşımcı yönetim anlayışı, aramıza yeni katılan çalışanlarımızı da kısa sürede etkileyerek içine almaktadır. Her yeni projede, heyecanlarından bir şey kaybetmeksizin, optimal çözümleri en kısa sürede uygulayarak, göz dolduruyor. Proje yönetimi, kalite, maliyet ve süre planlamasını en iyi şekilde yapıyor. Dizayn, planlama, satınalma, departmanları şantiyeler ile uyumlu verimli çalışmalar kaydediyor.

İş Ortaklarımız :

Yıllardır, emtia ve hizmet aldığımız köklü, kişi ve kurumlarla dürüst ve kazan kazan ilkesine dayalı işbirliklerimizin neticesi olan desteklerini her yeni projede arkamızda hissetmenin güven ve rahatlığını yaşıyoruz. Bu da bize fiyat, hız, hizmetlerde öncelik ve kalite avantajı sağlıyor.

Çalışma Alanlarımız :

Endüstriyel tesislerin taahhüdü ile başlayan serüvenimiz, elektrik mühendisliğinin günümüzdeki çok çeşitli uygulamaları ile çeşitlenmiştir. Enerji üretimi, iletimi, dönüşüm ve tüketimi ile ilgili her projede bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı faaliyetlerimizde, yatırımcı ve yüklenici gruplarının güvenilir bir partneri olmaktan gururluyuz.

Sorumluluk sınırlarımız;

Öncelikle evrensel ve yerel hukuk kuralları , mesleki ve ahlaki prensipler,

kanun , yönetmelik ve tüzükler

meslek odaları tüzükleri ve özel anlasma ve kontratlarımız çerçevesindedir.